Whale kontynuuje wyprzedaż XRP, 0,42 USD staje się głównym poziomem oporu

Znany wieloryb XRP kontynuował sprzedaż znacznych ilości monet na niedźwiedzim rynku, powodując dalszą presję na spadek ceny XRP.

  • NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
  • Wieloryb XRP utrzymał passę sprzedaży, rozładowując dziś prawie 70 milionów monet.
  • Wysyp wielorybów wywołał niedźwiedzie nastroje na rynku.
  • Cena XRP odbiera ciepło szerszego trendu rynkowego i zwiększonej presji sprzedaży wywołanej przez wieloryba.

W tle dzisiejszego niedźwiedziego ruchu na rynku kryptowalut, znany wieloryb XRP kontynuował sprzedaż znacznych ilości XRP. W szczególności, wgląd w łańcuch przez Whale Alert ujawnia prawie 71 milionów monet zrzuconych na giełdy w ciągu ostatniego dnia, wywołując dyskusje na temat przyszłych działań cenowych XRP w całej branży kryptowalut.

Cena XRP przyjmuje obecnie ciepło szerszego trendu na rynku kryptowalut, spadając nawet do poziomu 0,39 USD. Przyjrzyjmy się zatem statystykom rynkowym dla aktywów wspieranych przez Ripple.

Zrzuty wielorybów w łańcuchu danych

Według danych Whale Alert, 70,9 miliona XRP, o wartości 31,29 miliona dolarów, zostało przeniesionych na dwie giełdy w kilku transakcjach. Zgodnie z danymi, adres wieloryba, …Rzn, został zarejestrowany jako przesuwający wyżej wymienioną kwotę.

…Rzn przesłał 35,8 miliona monet o wartości 15,80 miliona dolarów do Bitso, giełdy CEX z siedzibą w Meksyku. Jednocześnie przeniosła 35,1 miliona monet o wartości 15,49 miliona dolarów do Bitstamp, giełdy CEX z siedzibą w Luksemburgu.

Zrzuty te spowodowały, że XRP znalazł się pod zwiększoną presją sprzedaży na niedźwiedzim rynku, powodując dalszą presję spadkową na aktywa. Co ciekawe, CoinGape Media wcześniej informowało, że ten sam adres wieloryba wielokrotnie wyrzucał XRP na giełdy kryptowalut Bitstamp i Bitso. Zgodnie z tym, negatywne nastroje rynkowe wywołane przez zrzut wielorybów pochłaniają XRP.

W międzyczasie, pomimo wprowadzenia przez Ripple aktualizacji sieci i wzmocnienia swojej sprawy przeciwko amerykańskiej SEC, natywny token, XRP, kontynuował powolny ruch.

Korekta ceny XRP?

W momencie publikacji wykres ceny XRP wykazywał spadek wartości o 10,15% do poziomu 0,4056 USD. Jego 24-godzinne minima i maksima wyniosły odpowiednio 0,3977 USD i 0,4532 USD.

Co ciekawe, w dzisiejszym poście analityka rynku kryptowalut Dark Defender zwrócono uwagę, że poziom ceny 0,39 USD służy jako POC (Point of Control). Jest to miejsce, w którym większość transakcji miała miejsce od 2014 roku, co czyni go istotnym wsparciem dla obecnej trajektorii.

Natomiast po konsolidacji w ubiegłym tygodniu kryptowaluta spadła, tworząc opór na poziomie 0,42 USD. Wskaźnik RSI poruszał się na poziomie 22, sygnalizując wyprzedanie aktywa. Może to oznaczać potencjalne odbicie cen w miarę ożywienia na rynku.

Również prawnik pro-XRP, Bill Morgan, wziął dziś udział w X, zwracając uwagę na swój zakup XRP ze strategicznym sentymentem kupowania spadków. Zwiększyło to optymizm co do przyszłego odbicia cen.

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment