Coinbase i SEC składają ugodę i proponowane zarządzenie ochronne

Coinbase i SEC złożyły ugodę i proponowane zarządzenie ochronne dotyczące między innymi ujawnienia dokumentów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Coinbase i SEC złożyły dwa nowe wnioski w toczącej się batalii prawnej.
  • Obie strony zgodziły się na ugodę i proponowane zarządzenie ochronne.
  • Dzieje się to w ramach toczącej się batalii prawnej, w której Coinbase składa apelację.

Giełda aktywów cyfrowych Coinbase oraz amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przedłożyły porozumienie i proponowane zarządzenie ochronne zgodnie z wcześniejszą decyzją sądu. Postanowienie i nakaz oznaczają, że obie strony osiągnęły porozumienie w pewnych kwestiach, a sąd zatwierdził je sądownie. W rezultacie sąd może egzekwować warunki umowy, jeśli jedna ze stron zarzuci jej naruszenie.

Umowa dotycząca kierowania produkcją dokumentów

W liście do sędzi Katherine Polk Failla obie strony podpisały dokumenty dotyczące wniosków i produkcji dokumentów. Zgodnie z umową obie strony będą współpracować w dobrej wierze w celu rozwiązania kwestii wynikających z przedstawionych dokumentów.

„W przypadku, gdy Strona Otrzymująca będzie miała pytania dotyczące jakichkolwiek redukcji dokumentów, jakichkolwiek szczególnych kategorii dokumentów, jakichkolwiek wpisów do dziennika z informacjami metadanych lub opisów zawierających jakiekolwiek twierdzenia o przywilejach lub ochronie, Strony spotkają się i porozumieją w dobrej wierze, aby odpowiedzieć na wspomniane pytania”.

W przypadku, gdy strony nie są w stanie rozstrzygnąć sporu, zostanie on przedstawiony sądowi zgodnie z zasadą 3(C) Regulaminu Indywidualnego Sądu. Ponadto w przypadku, gdy strona nieumyślnie udostępniła informacje chronione, strona ta musi poinformować drugą stronę, podając dokładne informacje i podstawę roszczenia o przywilej w rozsądnym terminie.

W ciągu pięciu dni od otrzymania, strona otrzymująca powinna zwrócić, zniszczyć lub zabezpieczyć wszelkie kopie określonych informacji chronionych.

Coinbase i SEC Rumble

Rozwój ten następuje w związku z toczącym się postępowaniem sądowym, w którym doszło do kilku debat w społeczności kryptowalutowej. W zeszłym tygodniu Coinbase złożył odwołanie tymczasowe, próbując odpowiedzieć na pytanie, czy transakcja aktywami cyfrowymi, która nie stanowi zobowiązania dla emitenta, jest umową inwestycyjną.

Wcześniej wniosek Coinbase o oddalenie pozwu SEC został odrzucony, co skłoniło do podjęcia kroków w celu złożenia odwołania. SEC kontynuuje swoje działania regulacyjne w sektorze kryptowalut, podczas gdy firmy takie jak Coinbase obiecały walczyć o jasność regulacyjną dla szerszego rynku.

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Mainchin

    Ostatnio natknąłem się na fascynujący artykuł dotyczący kryptowalut, który serdecznie polecam każdemu zainteresowanemu nowoczesnymi technologiami i finansami. Jeśli interesuje Cię również gra w kasynach online na prawdziwe pieniądze, zapraszam do odwiedzenia strony, gdzie znajdziesz Najlepsze kasyna online z grą na prawdziwe pieniądze.. To świetne miejsce dla każdego, kto szuka zaufanych i sprawdzonych kasyn internetowych.

+ Leave a Comment